»Učilnice zapuščamo s širokimi nasmehi na obrazih, saj vemo, da smo se med seboj povezale, skupaj rasle in ustvarile trajne vezi … Farmacevtske tehnice se bomo odpravile na novo pot, polne optimizma in zavedanja, da smo kos vsem izzivom, ki nam bodo prihajali naproti.« (Aneja Požarnik, 4. F, Vresje 2024)

Res je, z dvignjeno glavo in nasmejane lahko zapustite naše šolske klopi in se podate novim izzivom naproti.

Včeraj, v četrtek, 4. julija 2024, so bili namreč znani rezultati spomladanskega roka poklicne mature 2024. Lahko se pohvalimo s 100-odstotnim uspehom, torej je bilo od 13 prijavljenih kandidatk vseh 13 uspešnih. Bravo, naše farmacevtke, zrelostni izpit opravljen!

Za odličen uspeh in vse dosežke med samim šolanjem vam vsem iskreno čestitamo!

Sedaj pa razprite svoja krila in uresničite, kar poje Kreslin v eni od svojih pesmi:

»Lahko bi zletela in ujela svoje sanje. Lahko bi se dvignila na njih vse do neba.«

Tajnica poklicne mature Simona Rejec Merkač

Fotografiji Fotokrožka Gimnazije Ravne

Mojcej Jonke Grabner, 2. B

Vito Kambur, 1. B

(Visited 100 times, 1 visits today)