Gibanje Mladi raziskovalci Koroške (MRK) je priložnost za pridobivanje novih izkušenj in znanj skozi proces izdelave raziskovalne naloge. Dijaki naše regije lahko z najboljšimi nalogami dosegajo javno priznane dosežke na Srečanju mladih raziskovalcev Slovenije. Posamezne izjemno dobre naloge se lahko uvrstijo tudi na mednarodna srečanja. Vabimo vas k sodelovanju na srečanju mladih raziskovalcev, ki ga bomo na Gimnaziji Ravne na Koroškem organizirali 27. marca 2024.

POMEMBNI DATUMI:

– Rok za prijavo naloge: 27. november 2023

– Rok za prijavo preko elektronske prijavnice v sistemu ZOTKIS: 4. marec 2024

– Rok za oddajo naloge: 18. marec 2024.

Predstavitev nalog na regijskem nivoju bo v sredo, 27. marca 2024, na Gimnaziji Ravne na Koroškem.

PRIJAVE

Prijavnica je objavljena na koncu strani.

Pošljete jo na naslov: Gimnazija Ravne na Koroškem, Na gradu 4, 2390 Ravne na Koroškem 

ali po elektronski pošti: manuela.tkalec@yahoo.com do 27. novembra 2023.

Prijava preko elektronske prijavnice: Mentorji ali organizatorji regijskih srečanj naloge prijavijo preko elektronske prijavnice, ki bo objavljena na spletni strani ZOTKS- sistemu ZOTKIS (Rok: 4. marec 2024)

Vse o razpisu.

Prijavnica – MRK-2024.

Naslovnica – MRK

Navajanje in citiranje virov

(Visited 1.482 times, 1 visits today)