Iz Občine Mežica so nas danes (petek, 8. september 2023) obvestili, da bo čez konec tedna (sobota, nedelja, 9., 10. september 2023) in predvidoma še v ponedeljek, 11. septembra 2023, popolna zapora ceste Poljana – Mežica. Obvestilo Občine Mežica je zapisano takole:

Obveščamo vas, da bo od SOBOTE, 9.9. od 8.00 dalje, do PONEDELJKA 11.9.2023 do 17.00 POPOLNA ZAPORA CESTE MEŽICA – POLJANA, zaradi postavitve montažnega mostu na Torčevi žagi (pri Šumahu).

Obvoz je možen na relaciji mejni prehod Reht – mejni prehod Holmec-Poljana-Prevalje.

Za morebitno zaporo ceste Poljana – Prevalje vas naprošamo, da spremljate obvestila Občine Prevalje.

Avtobusno podjetje Nomago nas je obvestilo, da ne more zagotavljati prevozov preko Rehta.

Zavedamo se, da je na obeh srednjih šolah okoli 140 dijakov in dijakinj iz Črne na Koroškem in Mežice. Če bo omenjeni odsek ceste v ponedeljek dejansko zaprt in ne morete uporabiti kakšen drug način prevoza, bomo izostanke seveda opravičili, zamujeno snov pa še enkrat razložili.

Prosimo vas, da spremljate obvestila Občine Mežica o stanju zapore v ponedeljek, 11. septembra 2023.

Prijazen pozdrav.

Dragomir Benko

ravnatelj OE/direktor

(Visited 210 times, 1 visits today)