Dijakinje 3. f oddelka farmacevtskega tehnika so ob zaključku predmeta podjetništvo in komunikacija predstavile svoja »fiktivna« podjetja in odlične izdelke, ki so v teh podjetjih nastali. Mogoče pa se kdaj odločijo in svoje poslovne ideje še nadgradijo ter svoja »trenutno fiktivna« podjetja res vpišejo v poslovni register Slovenije.

Poglejte, kaj vse je nastalo:

  • podjetje Lumka kozmetika ponuja osvežilno kozmetiko s pridihom narave – vlažilni tonik za obraz;
  • podjetje Modabev predstavlja serum za rast in podaljševanje trepalnic;
  • podjetje Felis & Canis pripravlja naravne priboljške za srečne hišne ljubljenčke (mačke in pse);
  • podjetje Poksi & co. pa ponuja unikatne personalizirane obeske za ključe iz epoksi smole.

Punce, lahko ste ponosne nase, mi smo na vas!

S. R. M.

(Visited 71 times, 1 visits today)