Tudi letošnje leto smo se udeležili mednarodnega fotografskega tekmovanja German International Photocup (GIP) 202. Naša mladina je bila zelo uspešna, saj je v skupnem seštevku dosegla 5. mesto in si pridobila častno omembo (HM). Med posamezniki je bila Zala LESJAK najboljša, dosegla je 7. mesto, ostali pa so ji sledili na 10. in 11. mestu, kar je IZJEMNO!

Če povzamemo rezultate, so naslednji:

Zala LESJAK, 5 sprejetih fotografij, 7. mesto

Nika ČEH, 2 sprejeti fotografiji, 10. mesto

Urška PASKA, 2 sprejeti fotografiji, 10. mesto

Timotej ŽVIKART, 2 sprejeti fotografiji, 10. mesto

Špela JAVORNIK, 1 sprejeta fotografija, 11. mesto

Lana STAJNKO KNEZ, 1 sprejeta fotografija, 11. mesto

SKUPINSKO: 13 sprejetih fotografij, 5. mesto (HM)

Za tako velik uspeh, predvsem pa za čudovite fotografije vsem iskreno čestitamo!

(Visited 80 times, 1 visits today)