V šolskem letu 2015/16 sodeluje Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija  v mednarodnem projektu UStart – Izzivi podjetnosti za mlade, ki ga v Sloveniji vodi in usmerja Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport v sodelovanju z Zavodom RS za šolstvo in Šolo za ravnatelje. Osnovni namen projekta je spodbujati samoiniciativnost in podjetnost, kot je to opredeljeno v evropskem referenčnem okviru ključnih kompetenc.

Več informacij najdete na uradni spletni strani projekta.

Na naši šoli so v projekt vključeni dijaki treh prvih letnikov ter sedem njihovih učiteljev.

Z vsebinskimi aktivnostmi bomo začeli v naslednjem šolskem letu, saj  v letošnjem sodelujemo kot kontrolna skupina. Tako smo  dijaki in sodelujoči učitelji spoznali in začeli uporabljati evalvacijsko orodje OctoSkills, s pomočjo katerega izpolnjujemo vprašalnike in zbiramo pridobljene podatke.ustart_logo

ZRSS Print  mizs_logo   SR  erasmus+

 

(Visited 26 times, 1 visits today)