Kako krhek in neujemljiv je spomin, čeprav se zdi ujet na fotografiji. (A. Lamut)

Kot velja za vse oblike umetnosti, tudi fotografija navdihuje. Ali pomirja.🌼 Predvsem pa izraža čustva in misli, slika čas v katerem je nastala, prikazuje kulturo ter prostor. Fotografija ujame trenutek v času in ga ohranja. Tokrat 𝙣𝙖 𝙇𝙐𝙍𝘼 𝙝𝙤𝙙𝙣𝙞𝙠𝙪, kjer bomo 7. junija v okviru festivala TVU – Tedni vseživljenjskega učenja odprli razstavo mladih fotografov Fotokrožek Gimnazije Ravne na Koroškem pod mentorstvom Sonje Buhvald.

Z razstavo 𝙢𝙡𝙖𝙙𝙞 𝙛𝙤𝙩𝙤𝙜𝙧𝙖𝙛𝙞 𝙥𝙧𝙚𝙙𝙨𝙩𝙖𝙫𝙡𝙟𝙖𝙟𝙤 𝙣𝙟𝙞𝙝𝙤𝙫 𝙥𝙤𝙜𝙡𝙚𝙙 𝙣𝙖 𝙨𝙫𝙚𝙩, občutke, znanje in hkrati srečo, ki se poraja ob tem. Lotevajo se različnih tematik in tehnik obdelave in s prepletom teh s fotografijo prikazujejo zaznavo sveta, v katerem živijo.

𝙑𝙖𝙗𝙡𝙟𝙚𝙣𝙞 𝙣𝙖 𝙤𝙙𝙥𝙧𝙩𝙟𝙚 𝙧𝙖𝙯𝙨𝙩𝙖𝙫𝙚, ki bo v petek, 7. junija 2024 ob 10.30, na Ljudska univerza Ravne na Koroškem.

(Visited 15 times, 1 visits today)