Veseli in ponosni smo, da je bil naš dijak, Matej Petek iz 2. A, eden od dveh slovenskih kandidatov, ki sta bila izbrana za enomesečno štipendijo v Nemčiji! Matej, odlično si se odrezal. Vse čestitke!

Matej se je s svojim esejem uvrstil na finalni izbor nemškega veleposlaništva za enomesečno štipendijo PAD, prepričljivo pometel s konkurenco in si poleg še ene kandidatke izboril štipendijo v Nemčiji.

Hkrati pa iskrene čestitke Žanu Pustoslemšku iz 3. B, ki si je prislužil zlato priznanje na državnem tekmovanju iz znanja nemščine.

Na državnem tekmovanju v Murski Soboti je našo šolo zastopalo 5 tekmovalcev, iz 3. letnika poleg Žana še Alma Sekereš, iz 4. letnika pa Iris Marie Nabernik, Nino Grilc in Rok Plesnik. Vse pohvale tudi njim.

Aktiv nemščine in španščine

(Visited 69 times, 1 visits today)