Drage dijakinje in dragi dijaki, spoštovani starši!

Počitnice so minile, upam, da ste jih lepo in ustvarjalno preživeli. V sredo, 1. septembra 2021, ob 7.45 se začne pouk. Spet bomo sedli v šolske klopi, se ponovno (ali pa na novo) srečali s sošolci in učitelji, pridobivali znanje in vrednote. Seveda bomo morali, vsi skupaj in vsak zase, upoštevati navodila NIJZ in se ravnati po njih. Po eAsistentu boste prejeli navodila in obvestila, kako bo potekal pouk in kako se bomo obnašali v teh koronskih razmerah.

V srednjih šolah je nošenje mask obvezno, dijaki se morajo prav tako samotestirati. Vse je zapisano v prilogah. Le z odgovornim ravnanjem (beri zaščitnimi ukrepi) se bo učno-vzgojni proces nemoteno, »normalno« odvijal – v šolah.

Želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta. Ostanite zdravi in polni optimizma.

Dragomir Benko, ravnatelj

IZ OKROŽNICE Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport

Preberite si tudi ŠOLSKA PRAVILA

(Visited 308 times, 1 visits today)