Preživeli smo čudovit jesenski dan v Benetkah. Doživeli smo fotografijo, povezovanje, umetnost, ulice, zgodovino, kulinariko, srečo, sproščanje, golobe, galebe, sonce in sence. Pokukali smo v skrivne ulice, obiskali Beneški bienale in se navozili z ladjicami. Skočili smo na Burano, za trenutek smo se ustavili na Lidu, prečkali smo mostove, se vzpenjali po stopnicah, gledali skozi beneška okna. Iskali smo odseve, sence, silhuete, teksture, figure, barve. Preizkušali smo različne tehnike fotografiranja, se nastavljali objektivu in soncu. Dovolili smo si, da nas veliko rdeče sonce pospremi proti domu in luna zaziblje v ritmu prijetne glasbe. Z nasmehi in pesmijo na ustih, z igro in igrivostjo do poslednjih moči, zadovoljni in srečni ugotavljamo, da smo ustvarili poleg fotografij nepozaben spomin in tesno vez. Neprecenljivo.

(Visited 67 times, 1 visits today)