V četrtek, 23. septembra, smo bili povabljeni v dvorec Bukovje, da se kot šola, ki je zgled podjetnosti in presega meje v smislu razvoja različnih talentov, predstavimo na podelitvi priznanj Gazela dravsko-pomurske regije 2021. Priznanje za najhitreje rastoče, drzno, inovativno in mednarodno uspešno podjetje si je med tremi nominiranci prislužilo podjetje MG Rohr. Iskrene čestitke! Osrednji del dogodka v soorganizaciji časopisa Dnevnik in GZS Koroške gospodarske zbornice je bil namenjen pogovoru z nominiranci in podelitvi priznanj, v programu pa je bila predvidena tudi predstavitev izbrane šole, pod naslovom Prihodnost pozor, podjetnost na pohodu! Na kratko smo predstavili, na kar smo kot šola ponosni, v čem smo mogoče drugačni od drugih in kje premikamo meje. Ker pa je navdihujočih zgodb dijakov in dijakinj nešteto, smo predstavili le nekaj drobcev tega, kar počnemo drugače.

Predstavitev Gimnazije Ravne.

Nekaj utrinkov iz dogodka:

Svoje delo in poslanstvo pa smo predstavili tudi v Dnevniku.

Hvala Dnevniku in GZS Koroške gospodarske zbornice, da so nas opazili.

Simona R. Merkač

(Visited 28 times, 1 visits today)