V četrtek, 17. 6. 2021, je ekipa treh deklet iz 3. f (Anita Nabernik, Larisa Korinšek in Samanta Pisar) predstavila svojo poslovno idejo na zaključni predstavitvi 4. Podjetniškega natečaja Univerze v Novem mestu Fakultete za ekonomijo in informatiko. Zastopale so podjetje Seala, ki so ga skupaj s še dvema članoma (Evo Mihelič in Anžetom Korošem) ustanovile v okviru predmeta podjetništva in komunikacije v 3. letniku farmacevtskega tehnika. Dobro pripravljen poslovni načrt in njihov izdelek – komplet suhega in navadnega šampona za svetle in temne mastne lase – je prepričal žirijo, da so se uvrstili med 7 najboljših poslovnih idej natečaja. V kategoriji srednjih šol je zmagala Liza Cajner iz Srednje šole za gostinstvo in turizem Celje s poslovno idejo Luxury ice.

Vsem udeležencem, predvsem pa našim puncam, čestitamo za dobro predstavljene poslovne ideje in jim želimo uspešno nadaljevanje poslovne poti.

Simona R. Merkač, mentorica

Šampon in suhi šampon za svetle in temne mastne lase podjetja Seala
(Anita Nabernik, Larisa Korinšek, Samanta Pisar, Eva Mihelič in Anže Koroš iz 3. f)
(Visited 19 times, 1 visits today)