Na Gimnaziji Ravne si ves čas prizadevamo, da bi bili tudi čim bolj mednarodno aktivni. Kljub izobraževanju na daljavo in začasni ustavitvi potovanj v tujino smo bili aktivni (čeprav v tem letu le virtualno, pa vendar). Novic o nekaterih “virtualnostih” se verjetno še spomnite.

Moramo se tudi pohvaliti, da smo v zadnjih nekaj letih precej uspešni v projektih Erasmus+ (2 Zlata kabla za projekta eTwinning, Zlato jabolko za projekt Erasmus+ ipd.).

Z veseljem smo se odzvali povabilu novinarke Koroškega radia Katje Gole, ki je v 2. junijski Sredini sredici podrobneje predstavila ravno mednarodna sodelovanja. Skupaj z nekaterimi ostalimi koroškimi šolami, na katerih so mednarodni projekti že neke vrste stalnica, smo predstavili nekaj podrobnosti in zanimivosti o projektih Erasmus+, ki trenutno tečejo na šoli.

Vabljeni k poslušanju: oddaja Koroškega radia, Sredina sredica, 2. 6. 2021 – https://www.koroski-radio.si/si/main/news/posnetki/10278

S. R. M.

(Visited 21 times, 1 visits today)