Na fotografski poti se pogosto zgodijo tudi veliki uspehi, sploh takrat, kadar delamo s srcem in si globoko prizadevamo. Pogosto si uspehov po tihem želimo, a se zgodijo ravno takrat, ko jih najmanj pričakujemo.

To se je zgodilo tudi Jani. Vsa leta je pridno obiskovala foto urice, si prizadevala vedeti vedno več, njen napredek se je vidno poznal tudi v njenem ustvarjanju, danes pa je dan, ko je dobila prvo večjo potrditev tudi od zunaj – zlato medaljo na mednarodnem fotografskem natečaju. Njena fotografija je prepričala strokovno žirijo, izbrali so jo za najboljšo med 1001 poslanimi fotografijami!

Jana, za uspeh ti iskreno čestitamo in se veselimo s tabo! To je šele začetek, saj veš. 😉

Fotografija: Jana KOMPREJ
Zlata medalja
Mednarodni natečaj čebelarske fotografije 2021
Več o natečaju:
https://www.czs.si/objave_podrobno_czs/11534…

(Visited 77 times, 1 visits today)