Četrtek, 28. 1. 2021

Ali je to mogoče? Testirajmo sami sebe!

Spoštovani dijaki in učitelji

 Vsaj za en dan bomo prekinili naš utečen šolski ritem.

Čar zimskih radosti nas vabi na plan! Dovolj je zaprtih prostorov in posedanja pri elektronskih škatlah! Toplo in gibanju primerno se oblecimo in zadihajmo s polnimi pljuči. Odprla so se smučišča, drsališča, steze za hojo na smučeh, beli hribčki nas vabijo na pohod in sankanje. Vsak se lahko najde v lepo doživetem zimskem dnevu.

Testirajmo sami sebe!

Pri gibalni aktivnosti ne potrebujemo niti svojih »mobijev«! Imejte jih za varnost, a utišane v žepih oblačil. Poskusimo dan preživeti brez »čivkanja na mobi«! Tudi slike niso potrebne, saj jih bomo nosili v sebi kot lepo sprostitev.

 Poskusiti velja!!!

Želimo vam lep zimski športni dan, preživet v vaši okolici.

                                                                                   aktiv učiteljev ŠVZ

(Visited 91 times, 1 visits today)