V soboto, 17. 10. 2020, so dijakinje in dijaki prvih in drugih letnikov premierno  sodelovali in tekmovali  z dijaki iz cele Slovenije v  angleški debati. Tekmovanja so se udeležili preko ZOOMA, vsaka ekipa iz svoje učilnice. Trditev, za katero so pripravljali argumente za in proti, se je glasila.: Response to global pandemics such as Covid-19 should be led by international expert organizations  instead of national governments.

Tudi naslov impromptu debate, na katero se je pet ekip pripravljalo eno uro je bil zanimiv: This house believes that majority of high school education should be online. Dijaki, ki so cel sobotni dan preživeli v šolskih klopeh, so bili nad novo izkušnjo navdušeni. Vsem dijakom čestitke za dobro raziskovanje in pripravo pred tekmovanjem, kot tudi samo izvedbo.

http://iatefl2.splet.arnes.si/files/2020/10/Dan-jezikov-20_izbrani-prispevki.pdf

(Visited 103 times, 1 visits today)