Sonja Buhvald

To je bil NAŠ DAN. Imeli smo se LEPO. Obiskali smo velenjsko jezero, Cukrarno in ljubljanske ulice. Na vsakem koraku smo iskali navdih za fotografijo in drugačen pogled. Dan smo si napolnili z različnimi fotografskimi motivi, smehom in SREČO. 

Vtisi dijakov:

Alja: “Še enkrat hvala za lep spomin in izkušnjo, imeli smo se zelo lepo.”

Lana: “Izlet mi je bil zelo všeč. Veliko sem se naučila in dobila nove ideje za fotografiranje. V prihodnosti bom poskušala več fotografirati ljudi.”

Nika K.: “Želim si, da bi takih izkušenj bilo še več, ker ti dobri dnevi ostanejo v spominu še zelo dolgo. Druženje je bilo zanimivo, fotografiranje pa sproščujoče. Hvala Vam za izlet in še eno izkušnjo več, kljub trenutni situaciji s covidom.”

Če želiš videti še več vtisov in fotografij, nas obišči na fb strani Fotokrožka Gimnazije Ravne na Koroškemhttps://www.facebook.com/Fotokro%C5%BEek-Gimnazije-Ravne-na-Koro%C5%A1kem-155388827885192.

Mentorica: Sonja BUHVALD

(Visited 130 times, 1 visits today)