V avgustu je v Kopru potekal Festival mladinske kulture – Festival VIZIJE. V okviru FOTOVIZIJE na temo RAVNOTEŽJE je razstavljal tudi Timotej ŽVIKART iz Gimnazije Ravne na Koroškem in sicer s serijo fotografij z naslovom MOSTOVI.

O Timoteju so zapisali:

“Timotej Žvikart obiskuje gimnazijo Ravne na Koroškem. S fotografijo se je začel ukvarjati to šolsko leto, za kar ga je navdušila mentorica Sonja Buhvald. Vsak dan odkriva nove stvari o umetnosti in nove fotografske zvrsti.”

Ob seriji MOSTOVI je Timotej zapisal:

“S temi fotografijami sem hotel ponazoriti ravnotežje, ki ga opazimo povsod okoli nas. Za vsak korak, ki ga naredimo v našem življenju je ravnotežje bistvenega pomena. V pojmu mostov vidim nekakšno povezanost, stabilnost ter seveda ravnotežje.”

Timotej, za velik uspeh ti iskreno čestitamo in se veselimo novih fotografij.

Fotografija: Timotej Žvikart

(Visited 87 times, 1 visits today)