Izbran logotip projekta E+ MASTER, naredila ga je dijakinja Gimnazije Ravne, Nastja Kresnik iz 1. A.

11. decembra 2020 se je zaključilo mednarodno glasovanje za logotip projekta E+ MASTER. Kot smo že poročali, sta se na mednarodni izbor uvrstila dva gimnazijska logotipa, Nastje Kresnik iz 1. A in Timoteja Žvikarta iz 1. B. V izboru med 13 logotipi iz Italije, Portugalske, Estonije, Bolgarije, Romunije  in Slovenije je zmagala naša Nastja Kresnik. Čestitke Nastja! Tvoj logotip bo dal dodano vrednost projektu, saj lepo ponazarja vsebino projekta (kulturno raznolikost in hkrati enakost, strpnost in solidarnost, svobodo, dostojanstvo ipd.) in ga bo grafično predstavljal javnosti. Ponosni smo nate!

S. R. M.

Logo contest E+ “Master, Nastja Kresnik, 1. A, Gimnazija Ravne, SLO
Rezultati glasovanja
(Visited 135 times, 1 visits today)