V okviru aktivnosti Tednov vseživljenjskega učenja 2020 Učimo se o pomenu naravnega vira – vode, torej smo! smo na Gimnaziji Ravne na Koroškem izdali publikacijo o vodi, s katero želimo sebe in okolico opomniti na pomen in trajnostno naravnano (iz)rabo naravnih virov, predvsem vode. Želimo si, da bi zavedanje, kako odvisni smo od voda v naši okolici, vsaj delček prispevalo k temu, da bi jih bolj varovali in z njimi ravnali varčno in odgovorno. V publikaciji je predstavljen projekt Voda, s katerim smo ob Dnevu zemlje in v času epidemije, ko so bile šole zaprte, popestrili izobraževanje na daljavo. Zdelo se nam je vredno, da dijaško ustvarjalnost in raziskovalno delo zberemo na enem mestu.

Vljudno vabljeni k spletnemu prebiranju prispevkov in ogledu umetniških izdelkov in fotografij.

Povezava do spletne publikacije: https://online.pubhtml5.com/mgla/enhh/

S. R. M.

#tvu25let #tvu2020 #ljudskauniverzaravne

(Visited 105 times, 1 visits today)