Unescovci Gimnazije Vič v sodelovanju z organizacijo Amnesty International organizirajo spletno okroglo mizo “Start the Change”. 

Dogodek bo potekal preko spletne platforme Zoom, in sicer v četrtek 8. 10. 2020 s pričetkom ob 18.00 uri in z zaključkom ob 19.30. Gost bo predavatelj in mladinski delavec dr. Momodou Sallah iz Velike Britanije. Dogodek organizirajo dijaki za dijake, tema pogovora pa bo aktivizem mladih v luči aktualnih globalnih izzivov, kot so človekove pravice, boj za enakost in podnebne razmere.

Na dogodek se je potrebno predhodno prijaviti, saj se potem prijavljenim posreduje zoom povezava do dogodka. Na spodnji povezavi najdete več informacij in povezavo do prijave.
https://sola.amnesty.si/moc-aktivizma-mladih?fbclid=IwAR22Pp8zHjQtsa7zmceu7e3xBkF9tTQkdlcbKphtK418EZkniMkop0v2iRE

Vabljeni!

Obeta se zanimiv pogovor.

(Visited 53 times, 1 visits today)