Sporočamo število prijav za vpis v programe 1. letnika na naši šoli za šolsko leto 2020/2021. Veseli nas, da boste nadaljevali izobraževanje na naši šoli.

• Gimnazija: 88 prijav

V gimnazijskem programu je dovolj prostih mest (90), za vse prijavljene bodoče dijakinje in dijake.

• Gimnazija/Š: 24 prijav

Število prijav le malo presega število prostih mest (22), zato se bo velika večina šolala v izbranem programu, s posamezniki pa se bomo o nadaljnjem šolanju in o morebitnem prenosu prijave še pogovorili.

• Farmacevtski tehnik: 10 prijav

V programu je še dovolj vpisnih mest, zato lahko še vedno prenesete prijavo v program, ki ga bomo v naslednjem šolskem letu izvajali že za tretjo vpisano generacijo.

Čas za morebitne prenose prijav je do 16. junija 2020.

Dodatne informacije o prijavah in vpisu pa lahko dobite v šolski svetovalni službi: telefonska številka 02 870 51 39,  elektronski naslov marija.krajnc@gimnazija-ravne.si