Povzeto po članku iz Večer Koroška   (avtorica: Petra Lesjak Tušek,19.12.2018)

Energičen in navdihujoč novoletno- božični koncert ravenskih gimnazijcev na Prevaljah, dopoldne za osnovnošolce, popoldne za starše oziroma širšo javnost.

Za energije polno dopoldne so poskrbeli ravenski gimnazijci v Družbenem domu Prevalje – peli so, plesali, se pomenkovali na odru Družbenega doma na Prevaljah, kjer se je in se danes še enkrat bo odvil božično novoletni koncert. Dijaki so priredili pravo božično novoletno zabavo, ki je dobro ponazorila tudi, koliko talentov je na tej šoli, pa tudi, kako pomembno je, da se sošolci med učenjem v prostem času tudi družijo in kulturno udejstvujejo. Dopoldne so nastopili za osnovnošolce, večerna predstava pa bo namenjena zunanji javnosti. Priporočamo ogled, mladostna kreativnost motivira tudi odrasle.

Fotografije: Sonja Buhvald in Tisa Praprotnik

 

(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov 2)