Ponosni smo, da so naši dijaki že vrsto let med nagrajenci mladih matematikov, fizikov in astronomov. Domen Vreš se je tretjič zapored uvrstil na najboilj prestižno matematično tekmovanje. Nagrado za uvrstitev v šestčlansko slovensko ekipo za mednarodno matematično olimpijado, IMO 2017, mu je tokrat podelila dr. Maja Makovec Brenčič, Ministrica za izobraževanje, znanost in šport. Mednarodna matematična olimpijada bo letos potekala od 12. do 23. julija v Rio de Janeiro v Braziliji. Domen je povabljen tudi na Srednjeevropsko matematično olimpijado, ki bo potekala med 21. in 27. avgustom v Litvi in sicer kot pomočnik vodje ekipe. Na državnem tekmovanju iz matematike je Domen osvojil tretjo nagrado. Domen ponosni smo nate. Vse čestitke za tako izjemne uspehe.

HVALA, ker si pomagal soustvarjati zgod(b)ovino GIMNAZIJE RAVNE.